Araç Kiralama

Dünyanın her yerinde!

Nereye giderseniz gidin aracınız hazır!

Web sayfamız üzerinden yapılan Araç Kiralama Hizmeti global olarak hizmet veren Cartrawler firması işbirliği ile gerçekleşmektedir. Yapmış olduğunuz rezervasyonlarda kullanılan sistem altyapısı, ödeme iptal ve değişiklik bilgisi ve araç kiralama şartları rezervasyon esnasında ve rezervasyon sonrası tarafınıza gönderilen onay mailinde yer almaktadır.

Araç kiralama hizmetini almak istediğiniz bölge için sorgulama yaptıktan sonra çıkan ekranda yer alan bilgileri lütfen dikkatli kontrol ediniz. (Kiralama şartları, Teslim alınacak yer bilgisi, Akaryakıt vb.)

Önemli Not: Rezervasyon işlemi sırasında sorgu sonuç sayfasında ve ödeme sayfasında yer alan Rezervasyon Şartlarını dikkatli inceleyiniz.

Yapmış olduğunuz araç kiralama hizmeti ile ilgili olarak ödeme işlemi aşağıdaki şekilde gerçekleşmektedir;

  • Ödemenin tamamı rezervasyon esnasında tahsil edilir.
  • Ödemenin bir kısmı rezervasyon sırasında alınır ve geri kalanı araç teslimi sırasında tahsil edilir.

Önemli not: Araç teslimi anında ödemede kullanılan kredi kartının araç teslimi esnasında gerçeğinin ibraz edilmesi zorunludur. Kart ibrazı sebebiyle yaşanacak sıkıntılardan dolayı firmamız sorumlu değildir.

İptal edilen araç kiralama hizmeti ücret iadesi Cartrawler sistemi tarafında kredi kartınıza gerçekleşmektedir.

Tüm ödeme alma işlemleri Cartrwler tarafından yapılmaktadır.

Araç kiralama işlemi ile ilgili fatura talebiniz olduğunda lütfen araç alma esnasında firma ile görüşünüz. Web sayfamız aracılığı ile yapılan araç kiralama hizmeti ile ilgili fatura ile ilgili olarak şirketimiz sorumlu değildir.

Yapmış olduğunuz araç kiralama rezervasyonları ile ilgili tüm iptal ve değişiklik şartları e-mail ile tarafınıza gelen onay emaili içinde yer almaktadır. Her hangi bir konuda değişiklik ve iptal için tarafınıza gelen olay emaili en allta yer alan Customer Services bölümde belirtilmiş olduğu gibi telefon veya Online olarak ( Customer Support Page ) tıklayarak http://www.cartrawlersupport.com sayfasında sağ üst köşede yer alan Manage Booking’e tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu bölüme Car Trawler Rezervasyon numaranız ve email adresiniz ile giriş yaparak mevcut rezervasyonunuza ulaşabilirsiniz. Bu bölümden Voucherinizin çıktısını alabilir, değişiklik ve iptal işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Önemli Not:Araç Kiralama rezervasyonunuz ile ilgili tüm iptal ve değişiklik şartları

Araç kiralama acenteleri kiralama ofisinde sunulmak üzere sürücü adına düzenlenmiş bir kredi kartı talep eder. Bunun nedeni, araç iade edilene kadar kredi kartında tutulacak bir depozitonun gerekli olmasıdır. Bazı ülkelerde, daha yüksek nitelikli araç gruplarını kiralarken iki kredi kartı sunmanız gerekebilir.

Her kiralama işlemi sırasında kredi kartınızda yeterli miktarda kredi olduğundan emin olun. Onaylanan tutar, genellikle ek sigorta ve yakıt depozitosudur, ancak bu tutar aracın boyutuna, sürücünün yaşına, araç kiralama acentesine, kiralama süresine ve teslim yerine göre değişiklik gösterir. Onaylanan tutarı Insurance Coverage bölümünde görebilirsiniz. Bu tutardan muaf olmak için kiralama acentasi tarafında size günlük uygun bir fiyat ile muafiyet imkanı sunabilir.

Geçerli bir kredi kartı sunmamanız veya kredi kartınızda yeterli miktarda kredinin olmaması durumunda, araç kiralama acentesi aracı teslim etmeyi reddedebilir. Bu gibi durumlarda, ödenen hiçbir ücret iade edilmez.

production