TAV Tourism Yurt Dışı Paket Tur İptal İade Şartları

7. İPTAL VE DEĞİŞİKLİK ŞARTLARI

 
a. Otel konaklama ve Uçak biletleme şartlarında belirtilen zamanlara göre belirlenen tarih aralıklarından sonra yapılacak iptallerin ve/veya Tur’ a katılacakların herhangi bir nedenle Tur’ a katılamamalarından doğacak zarar ve aksamaların mali sorumluluğu TAVPORT’ a ait olmayıp, bu kişi/kişilere ilişkin Tur ücretinin tamamı Müşteri tarafından TAVPORT’ a  ödenecektir.
Otel Konaklamalarında  İptal ve değişiklik opsiyonu belirtilen tarihlere göredir. Rezervasyon konfirmesi sonrasında yapılacak iptal ve değişiklik taleplerinde iptal ve değişiklik tarihinin dolması durumunda %100 (Tüm konakalama) no-show olarak uygulanacaktır.
Uçak biletleri sınıf statüsü olarak iptal ve değişiklik ceza ile uygulanır. Rezervasyon yapılmasından sonra talep edilecek iptal ve isim/tarih/sefer değişikliklerinde bilet tutarının %100 ceza uygulanacaktır.
Tur katılım ücretleri iptal ve değişiklik şartlarına göre organizasyon şirketine ödenecek ve sonradan iptal edilmesi durumunda ücret iadesi yapılmayacaktır.
Vize bedeli ve Vize Servis bedeli Vize danışmanlık firmasının uyguladığı servis bedelidir. Vizenin onaylanıp onaylanmaması tamamen kişisinin sorumluluğunda olup, TAVPORT hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
production